Saç Ekimi Nedir

Saç ekimi, saç nakli ile alakalı uzman doktorumuz  tarafından hazırlanan makeleleri sunacağım saç ekimi hakkında tüm ekim teknikleri, metodları, saç ekim hazırlıkları , operasyon öncesi ve sonrası neler yapılması gerektiğini, sonrası bakımının nasıl olacağını bilinmesi gerekenleri saç ekimi öncesi sonrası fotoğraf ve resimleri fiyatları ve ücretleri fue tekniğinin neden seçilmesi gerektiğini greft sayısını neyi ifade eder ekilen saçların tamamı çıkar mı prp saç dökülmesini engeller mi  saç mezoterapisi nedir.erkek ve kadın tipi dökülme. saç lazeri , doğru bilinen yanlışlar,ekim de kullanılan aletler ve doğal görünüm için olması gerekenler.

Saç ekimi DHT hormonundan etkilenmeyen bölge olarak bilimsel olarak kanıtlanmış ense bölgesinden alınan köklerle yapılmaktadır. Saç ekimi için bu bölgeden faydalanılmasının nedeni DHT hormonu saç dökülmesindeki etkendir. Bu bölgeden alınan kökler ekildiği yerde de hormondan etkilenmez ve dökülmez.

Saç ekiminde Doğal görünüm

Hastane ortamında yapılması gereken bir operasyondur. Saç ekiminde doğru bilinen yanlışlar ve bilgi kirliliğinden etkilenmemek için kesinlikle konusunda uzman bir doktora danışmanızı tavsiye ederiz. Temel olarak cerrahi bir operasyon olduğu için doktor tavsiyesi ve bilgi alışverişi fikirlerinizin netleşmesinde uygun olacaktır. En doğal ve sağlıklı sonucu almak için hangi yöntemle saç ekileceğini, ne kadar bölgeye ekim yapılacağını ve ne kadar sürede kusursuz veya kusursuza yakın bir görünüm elde edeceğinizi doktorunuzla yapacağınız görüşmede öğrenebilirsiniz. Saç ekimi konusunda uzman bir doktorun yanı sıra en az bir yardımcı tarafından da desteklenmelidir. Bütün operasyonlarda olduğu gibi bu operasyon da ciddi bir operasyondur ve ciddiye alınması gerekmektedir. Kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulamadığınız bir ortamda saç ekimi yaptırmayınız ve konusunda uzman bir çok doktora fikir danışınız.